УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Єпископат Української Православної Церкви поповнився ще одним архієреєм — ним став благочинний Києво-Печерської ЛавриЧин наречення архімандрита Іринея (Семка) в єпископа Ніжинського і Батуринського відбувся ввечері, 9 червня, у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви в Києво-Печерській Лаврі.

У неділю, 10 червня, в день пам'яті Всіх святих, які в землі Руській просіяли, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили: митрополити Одеський та Ізмаїльський Агафангел, Неврокопський Нафанаіл (Болгарська Православна Церква), Луганський і Алчевський Іоанникій, Чернівецький і Буковинський Онуфрій, архієпископи Сумський і Охтирський Марк, Черкаський і Канівський Софроній, Сарненський і Поліський Анатолій, Вишгородський Павел, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, єпископи Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Каширський Іов, Штутгартський Агапіт, Саратовський і Вольський Лонгін, Васильківський Лука, Хотинський Мелетій, а також Бориспільський Антоній.

Під час богослужіння була звершена єпископська хіротонія благочинного Києво-Печерської Лаври архімандрита Іринея (Семка). Згідно з рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви, який відбувся 31 травня 2007 року, журналом № 55 нововисвячений архієрей очолить Ніжинську єпархію, що була виділена зі складу Чернігівської, та носитиме титул «Ніжинський і Батуринський».

Після Літургії Блаженніший Митрополит Володимир вручив єпископу архієрейський жезл, після чого, за традицією, владика Іриней вперше благословив мирян як архієрей.


(11 червень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com