УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Намісник Спасо-Преображенського Новгород-Сіверського монастиря архімандрит Володимир (Мельник) висвячений у єпископа Шепетівського і СлавутськогоВвечері 10 червня в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Києво-Печерській Лаврі був звершений чин наречення архімандрита Володимира (Мельника) в єпископа Шепетівського і Славутського.   

Сьогодні, 11 червня, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври собором архієреїв на чолі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром під час Божественної літургії  була звершена єпископська хіротонія намісника Спасо-Преображенського Новгород-Сіверського чоловічого монастиря архімандрита Володимира (Мельника).

Владика Володимир очолить нещодавно сформовану Шепетівську єпархію. Правлячий там нині архієрей єпископ Никодим (Горенко), відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 10 червня поточного року, звільнений від управління Шепетівською єпархією та призначений керуючим Володимир-Волинською.

Після Літургії Блаженніший Митрополит Володимир вручив єпископу архієрейський жезл, після чого, традиційно, владика Володимир вперше благословив віруючих як архієрей.

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com