УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Блаженніший Митрополит Володимир молився біля мощей мучеників Холмської і Підляської земельЦими днями Блаженніший Митрополит Володимир звершує архіпастирський візит західними єпархіями Української Православної Церкви.

У неділю, 24 червня він очолив Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі міста Володимира-Волинського. Архіпастирю співслужили єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, а також клірики єпархії. За богослужінням цього дня молився губернатор Волинської області В. Н. Бондар.

Після Літургії Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до віруючих зі словами настанови, а також привітав правлячого архієрея - єпископа Никодима з призначенням на стародавню Володимир-Волинську кафедру; побажав йому благословенних успіхів у нелегких архіпастирських трудах.

«Бережіть свого архієрея, цінуйте його старання, моліться та піклуйтеся про нього, - сказав Предстоятель, звертаючись до прихожан собору. - Сильна єпархія - це не тільки суворий єпископ, а й, у першу чергу, згуртована паства.

Будьте підтримкою своїм священослужителям, а вони завжди молитимуться про вас перед престолом Всевишнього».

Насамкінець Предстоятель Української Православної Церкви відслужив молебень перед ракою з частками мощей мучеників Холмської і Підляської земель. Єпископ Никодим розповів Блаженнішому Владиці про багатолюдні хресні ходи, що пройшли містами та селами Волині - до мощей угодників Божих приклалися тисячі людей; багато хто після молитовного стояння отримав сцілення та знайшов відповідь на важливе життєве питання.

Єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим подякував Блаженнішому Митрополитові Володимиру за архіпастирський візит, і пообіцяв, що робитиме все можливе, аби об'єднати якомога більше волинян навколо служіння Богу та ближньому.

Фото священика Володимира Мартиненка


(25 червень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com