УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ЛЬВІВ. Блаженніший Митрополит Володимир взяв участь у святкуванні 55-річчя архієпископа Львівського і Галицького Августина28 червня православні Галичини урочисто відзначили День Ангела й 55-річний ювілей архієпископа Львівського і Галицкого Августина - повноважного представника УПЦ у Верховній Раді України, голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями, голови Богословської комісії Української Православної Церкви, голови об'єднання громадян «Шлях православних».

На торжества прибув Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир. У соборі в ім’я святих первоверховних апостолів Петра і Павла, що в місті Жовкві, неподалік від Львова, Блаженніший Владика очолив святкову Божественну літургію, після якої привітав архієпископа Августина з визначною датою.

«Сердечно вітаю Вас, Високопреосвященніший владико, з Днем Ангела, - звернувся Предстоятель до ювіляра. - Нехай Господь благословляє всі Ваші входи й виходи, починання та звершення! Господи, хто є людина, що Ти не залишаєш її? Той, хто слухає Господа та живе за Його заповідями, є людиною Божою.

Золоте правило Євангелія говорить: поводься з людьми так, як ти б хотів, щоб чинили з тобою. Ваше Високопреосвященство, Господь закликав Вас до найгуманнішої праці, адже лише воїни й духовенство не працюють, а служать. Ви ж покликані просвіщати людські серця світлом Святого Євангелія. Дякуйте Богові, що привів Вас у храм, надав можливість послужити і Йому, і народу Божому, і Святій Церкві.

Вранці ми зібралися в храмі в ім’я святих апостолів Петра і Павла, щоб привітати ювіляра й піднести молитви про нього й усіх православних до Господа, і я вірю, що ці молитви досягли небес.

Зі святом Вас, мої дорогі, нехай Господь завжди буде з усіма вами! Дай нам, Боже, Свою благодать!»

Предстоятель нагородив архієпископа Августина орденом святого апостола Іоанна Богослова й підніс у дар Володимирську ікону Божої Матері.

Військового єпископа також привітали брати-архіпастирі з України, а також близького й далекого зарубіжжя: Росії, Білорусі, Америки, Польщі, Молдавії та Грузії.

Увечері того ж дня в Національному оперному театрі Львова відбулася врочиста Академія на честь ювілею архієпископа Августина. Блаженніший Митрополит Володимир благословив усіх присутніх.

«Я щасливий, що моє старанне служіння Церкві має таку високу оцінку, особливо з Ваших вуст, - звернувся до Блаженнішого Митрополита Володимира та запрошених львівський архіпастир. - Буду вірним своїй архієрейській присязі й своєму покликанню, щоб мої брати-архієреї та народ Божий не розчарувалися в мені. Намагатимусь нести свій хрест - важкий, але разом із тим легкий і солодкий - до самого кінця».


(04 липень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com