УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА. Блаженніший Митрополит Володимир звершує архіпастирський візит західними єпархіями Української Православної ЦерквиУ п'ятницю, 31 липня, Архіпастир відвідав Свято-Троїцький Корецький ставріпігійний жіночий монастир; звернувся з приводу кончини ігумені Наталії (Ільчук) до нинішньої настоятельниці ігумені Рафаїли (Хільчук) та сестер обителі.

Блаженніший Владика приложився до головної святині монастиря - чудотворної Корецької ікони Пресвятої Богородиці «Споручниця грішних», та відслужив заупокійну літію на могилі матінки Наталії.

Того ж дня Архіпастир відвідав Володимир-Волинську єпархію, де його зустрічав єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим і священики регіону. Правлячий архієрей розповів Його Блаженству про стан справ у нещодавно ввіреній йому єпархії.

Потім Предстоятель Української Православної Церкви побував у Свято-Успенському Святогорському Зимненському жіночому монастирі, де молився біля святинь обителі. Він також ознайомився зі станом монастирських справ і відвідав детей, які відпочивають у православному літньому дитячому таборі на території Зимненської обителі.

За словами настоятельки ігумені Стефани, цими днями тут оздоровлюється п’ятдесят дітей, чиї родини постраждали в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Вони навчаються у Вишневській загальноосвітній школі, де функціонує осередок організації „Діти Чорнобиля". Сюди незмінно вже протягом декількох років приїжджає Митрополит Володимир, щоб привітати учнів зі святами. Відвідування Предстоятелем Української Православної Церкви дітей у Зимненському монастирі теж вже стало доброю традицією.

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com