УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Хмельницьку єпархіюУ понеділок, 6 серпня, Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Хмельницьку єпархію. У супроводі митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія Предстоятель ознайомився з ходом відновувальних робіт на території Спасо-Преображенського Головчинецького монастыря.

На сьогодні на території обителі лише один діючий храм - маленька домова церква, освячена в ім'я преподобного Онуфрія. Монастирські святині: чудотворна ікона преподобного Онуфрія, розп'яття (XVIII ст.) зі Святої гори Афон та місцевошанована Казанська ікона Божої Матері.

Обитель згадується в історичних джерелах під 1540 роком, але заснована вона була раніше. За часів радянської влади монастир закрили і лише в 1996 році відбулося його повторне відкриття.

У той же день, 6 серпня, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав місто Летичів, де також ознайомився з ходом реставрації Свято-Архангело-Михайлівського храму, у якому пройшли дитячі роки Блаженнішого Митрополита Володимира.

А вже дорогою до Києва Архіпастир завітав до рідного села Марківці, де мав зустріч із земляками.

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com