УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-РІВНЕ. Президент України відвідав Корецький Свято-Троїцький жіночий ставропігійний монастирУ середу, 22 серпня, Віктор Ющенко побував також у Житомирі та Новоград-Волинському. У Корці, до прибуття у Свято-Троїцький жіночий ставропігійний монастир, він виступив перед народом на центральній площі міста. Перед святими воротами обителі Президента та супроводжуючих його осіб зустрічали архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, настоятелька монастиря ігуменя Рафаїла з сестрами, священики регіону, студентки Корецького регентсько-катехізаторського училища та численні віруючі.

Владика Варфоломій звернувся до Глави держави зі словом привітання, а матінка Рафаїла подарувала йому ікону Пресвятої Богородиці «Споручниця грішних».

Потім правлячий архієрей відслужив молебень за Українську державу, її владу та народ у Свято-Троїцькому храмі монастиря. Президент молився перед головною святинею обителі - чудотворною іконою Божої Матері «Споручниця грішних».

Після відправи він підійшов до могили спочилої 29 червня Почесної настоятельки монастиря ігумені Наталлі (Ільчук), світлу пам'ять якої вшанував хвилиною мовчання. До хреста на місті поховання матінки Віктор Ющенко поклав букет живих квітів. Побував він також біля могили благодійниці обителі Анни Андро (Оленіної), яка похована біля вівтарної частини Свято-Троїцького храму.

Віктор Андрійович також відвідав монастирський храм на честь Різдва Іоанна Предтечі, де його привітали концертною програмою студентки регентського училища. Тут він зробив запис у книзі почесних відвідувачів обителі.

Глава держави подякував черницям за гостинний прийом і пообіцяв в майбутньому відвідувати монастир. Сестри ж проводжали високого гостя виконанням духовного піснеспіву «Спаси Христе Боже».

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com