УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У день Успіння Божої Матері Блаженніший Митрополит Володимир молився на монастирській площі Києво-Печерської ЛавриУ вівторок, 28 серпня, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври. Архіпастирю співслужили намісник монастиря архієпископ Вишгородський Павел, ректор Київської духовної академії єпископ Бориспільський Антоній, насельники обителі та викладачі духовних шкіл у священному сані.

Цього дня за богослужінням молилися Президент України Віктор Ющенко, секретар Ради національної безпеки і оборони України Іван Плющ, голова Секретаріату Президента Віктор Балога та інші державні діячі.

Під час богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир закликав віруючих у всі моменти свого життя молитовно звертатися до Пресвятої Богородиці. «Преклоняючись перед Її святим гробом, будемо молитися, щоб Вона не розлучалася з нами, - сказав Архіпастир. - Вона обіцяла апостолам, а через них і всіх християнам, перебувати з нами до кінця віку. Віримо і ми, що Вона з нами, а через Неї з нами і Син Її - Господь наш Ісус Христос, Який слухає Її молитви і наші прохання, благословляє, карає, врачує і прощає».

Предстоятель передав віруючим вітання від Блаженнішого Патріарха Святого града Єрусалима Феофіла III, з яким він молився в ніч з 18 на 19 серпня на місці Преображення Господа нашого Ісуса Христа - на Святій горі Фавор.

«Патріарх Єрусалимський мріє відвідати Україну, зокрема побувати у Києво-Печерській Лаврі. Сподіваємося, що це стане дуже скоро і ми обов'язково розділемо радість спільної молитви».

Також Предстоятель Української Православної Церкви повідомив, що у жовтні цього року очікується візит до Києва Блаженнішого Папи і Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора II.

По закінченні Божественної літургії відбувся хресний хід, який завершився на Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври святковим молебнем.

Проповідь Блаженнішого Митрополита Володимира на Успіння Пресвятої Богородиці ЧИТАЙТЕ ТУТ!


(28 серпень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com