УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ДОНЕЦЬК. Блаженніший Митрополит Володимир очолив поминальне богослужіння з нагоди 5-річчя преставлення старця Зосими (Сокура)У середу, 29 серпня, виповнилося 5 років від дня смерті шанованого на Донбасі старця схіархімандрита Зосими (Сокура).

Цього дня до Свято-Василівського чоловічого монастиря, що в селі Микільське Волноваського району Донецької області прибув Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир. Біля воріт обителі Архіпастиря зустрічали насельники монастиря на чолі з настоятелем схиігуменом Аліпієм (Бондаренком). На могилі старця Зосими Його Блаженство відслужив заупокійну літію.

Поминальну Божественну літургію було звершено в нижньому храмі нового Свято-Успенського собору після малого чину освячення святині. Очолив богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона, єпископів Аліпія, Святогірського Арсенія, Васильківського Луки, Горлівського і Слов'янського Митрофана, Бердянського і Приморського Варнави, Амвросіївського Єлисея, а також духовенства монастиря.

Вшанувати пам'ять схиархімандрита Зосими приїхав Прем'єр-міністр України В.Янукович, для якого старець був духовним наставником.

На богослужінні також були присутні губернатор Донецької області В.Логвиненко та голова Донецької обласної ради А.Близнюк.

 

Про вшанування старця Зосими та його життя читайте докладніше на сайті «Православіє в Україні».


(30 серпень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com