УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-ІТАЛІЯ. Ректор Київської духовної академії бере участь у Міжнародній конференції, присвяченій місцю та значенню Преображення Господнього в православній духовній традиціїXV-й Міжнародний конгрес «Преображення Господнє в православній духовній традиції» розпочався 16 вересня в італійському місті Бозе - у Спасо-Преображенському монастирі. Щороку настоятель обителі отець Енцо Б'янкі надсилає запрошення взяти участь у форумі на ім'я Блаженнішого Митрополита Володимира. Цього року, з благословення Предстоятеля, Українську Православну Церкву на конференції представляє ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Бориспільський Антоній. Там також присутні представники інших Помісних Православних Церков, архієреї та священнослужителі Руської Православної Церкви, які здійснюють своє пастирське служіння в різних країнах Західної Європи, а також делегати від Римо-Католицької Церкви.

Доповіді учасників конференції присвячені різним аспектам, пов'язаним із Великим християнським святом. Предметами обговорення та дискусії стали біблійні основи, богословська спадщина святих отців, гімнографія та іконографія, присвячені Преображенню Господа нашого Ісуса Христа.

Завершиться форум 20 вересня.

Цікаво, що чернеча громада в Бозе - це колишня університетська молодь, що у 70-ті роки XX століття прийшла до Церкви. До неї входять не лише католики, але й протестанти та православні. Їх довгий час не визнавали, але все це в далекому минулому. Протягом останніх 15-ти років вони проводять конференції, присвячені важливим і актуальним аспектам східної православної духовності.

Докладніше про подію ми розповімо після повернення до Києва учасника від Української Православної Церкви - єпископа Бориспільського Антонія.

(18 вересень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com