УКР РУС ENG 
   

РУМУНІЯ-УКРАЇНА. Новообраний Румунський Патріарх подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за привітанняУ відповідь на привітання, які Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир направив митрополиту Молдовському і Буковинському Даниїлу, обраному Предстоятелем Румунської Православної Церкви, останній надіслав Предстоятелю Української Православної Церкви листа з подякою.

Зокрема, митрополит Даниїл написав: «З глибокою духовною радістю та теплотою ми дякуємо Вашому Блаженству за добрі й цінні слова, що Ви їх надіслали нам з приводу нашого обрання Патріархом Румунської Православної Церкви, яке відбулося благодаттю Божою та волею Виборчої колегії.

Ми глибоко усвідомлюємо велику відповідальність щодо продовження трудів нашого духовного отця, блаженної пам'яті Патріарха Феоктиста, на благо Румунської Православної Церкви та на славу всього Православ'я.

Ми знову запевняємо Вас про наше міцне бажання розвивати нашу братню спільну працю та служіння разом з іншими Сестрами Православними Церквами, підтримуючи „єдність Духа в союзі миру" (Еф. 4, 3)».


(22 вересень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com