УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Секретар Предстоятеля Української Православної Церкви не знайшов себе у списках виборців у день голосуванняУ неділю, 30 вересня, Секретар Предстоятеля Української Православної Церкви архімандрит Олександр (Драбинко) приїхав до виборчої дільниці, що в районі станції Метро «Позняки», щоб виконати свій суспільний обов’язок перед державою — взяти участь у позачергових виборах до Верховної Ради України.

Але він не знайшов себе у списках виборців, хоча прописаний на «Позняках» вже більше півроку.

На запитання журналістів про враження від побаченого (не побаченого — авт.), архімандрит Олександр розвів руками та з посмішкою сказав: «А скільки ще таких в багатьох регіонах України, для яких право обирати стало цього року лише декларацією!».

«Громадяни не повинні перевіряти наявність своїх прізвищ у списках до початку виборів. Держава сама має потурбуватися, щоб кожний мешканець навіть найвіддаленішого куточку нашої Батьківщини міг вільно проголосувати за того кандидата, якого обирати йому підказує совість. А тим, через кого імена виборців не потрапляють до списків, скажу лише одне: спробуйте поставити себе на місце цих громадян…».


(01 жовтня 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com