УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулася зустріч ректора Київської духовної академії з Надзвичайним і Повноважним послом Грецької РеспублікиЗустріч ректора Київських духовних шкіл єпископа Бориспільського Антонія з Надзвичайним і Повноважним Послом Грецької Республіки Димитру Харалампосом відбулася у вівторок, 2 жовтня, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Головна тема бесіди - продовження й розвиток плідної співпраці між двома народами в галузі духовного виховання та освіти. Зокрема, обговорювалося питання про обладнання на базі Київських духовних шкіл кабінету для більш практичного вивчення семінаристами новогрецької мови. Пан Харалампос повідомив єпископу Антонію, що міністерство закордонних справ Грецької Республіки зацікавив цей проект і його представники візьмуть активну участь у його реалізації.

Він також висловив пропозицію проводити подібні робочі зустрічі якнайчастіше й запросив ректора відвідати Грецьке посольство.

Владика Антоній, у свою чергу, поділився з гостем своїми враженнями від відвідування Греції й особливо Святої Гори Афон.   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com