УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив хрести й баню для величного храму, що будується на ОболоніУ п'ятницю, 5 жовтня, Предстоятель Української Православної Церкви освятив два хрести й баню для храму на честь Різдва Христового, що будується на Оболонській набережній, біля Московського мосту.

Блаженнішого Митрополита Володимира зустрів головний архітектор храму Валентин Михайлович Ісак, який ознайомив Архіпастиря з ходом будівельних робіт.

Потім Предстоятель звершив чин освячення хрестів і бані. Після богослужіння Блаженніший Владика благословив усіх присутніх іконками святої великомучениці Варвари.

Церква на честь Різдва Христового знаходиться в досить затишному й мальовничому місці. Недалеко від храму розташовується прекрасний парк, одна з сторін якого омивається водами Дніпра.

За словами головного архітектора, закінчити будівництво й звершити освячення церкви планується вже в наступному, 2008-му році. На цокольному поверсі спорудження ведуться роботи з будівництва невеликого додаткового храму, де планується обладнати духовно-просвітительський центр.

При будівництві використані нові елементи, які не властиві традиційним стилям храмобудування, але при цьому збережені всі пропорції й класична побудова як усередині, так і зовні. При обладнані храму застосовані дорогі матеріали. Наприклад, підлога й іконостас виготовлені з грецького й індійського мармуру, а бані покриті сусальним золотом.

Також у проекті передбачене підсвічування храму - від сходів до бані, що дасть можливість бачити красу й велич церкви, перебуваючи вночі на набережній, на протилежному березі, або пересуваючись Московським мостом. Одним словом, у майбутньому храм без сумніву стане прикрасою нашої столиці.

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com