УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм в ім’я святої великомучениці Параскеви П’ятниціУ п'ятницю, 19 жовтня, Предстоятель Української Православної Церкви освятив храм в ім'я святої великомучениці Параскеви П'ятниці в селі Ходосіївка, Святошинського району, Київської області.

Після чину освячення Блаженніший Владика звернувся до парафіян зі словами повчання.

«Через храм Божий пролягає дорога, що приводить до Бога, до Спасителя, Який віддав Своє життя і пролив Свою кров за наші гріхи. У Церкві людина має можливість пізнати Бога, почути про Нього, поєднатися з Ним, особливо в таїнстві Святого Причастя, до такої повноти, як нерозривно з'єднані в нашому житті душа і тіло.

Милістю Божою, на цьому місці була закладена, збудована, а сьогодні й освячена церква в ім'я святої Параскеви П'ятниці. Я сердечно вітаю всіх вас, бо це справжнє свято, що Господь прийняв наші молитви та освятив цей Божий храм», - сказав він.

Блаженніший Митрополит Володимир подарував громаді ікону Пресвятої Трійці та відзначив церковними орденами й благословенними грамотами тих, хто потрудився для відновлення святині.

Храм в ім'я святої Параскеви П'ятниці було збудовано в другій половині XVIII століття. Але 1963 року, у період правління атеїстичної радянської влади, церкву було зруйновано.

Божою милістю, по молитвах святої Параскеви П'ятниці, цей храм знову повстав із руїн. Ось уже 16 років настоятель парафії, протоієрей Миколай Комарницький веде роботу з відродження цієї давньої святині.

Максим Сидоренко
Фото архімандрита Олександра (Драбинка)


(20 жовтня 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com