УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив вихованців Київського військового ліцею імені І.БогунаУ понеділок, 29 жовтня, Предстоятель відвідав Науково-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені І.Богуна, що в м. Боярка.

Предстоятеля урочисто зустріли головнокомандуючий комплексу, настоятель храму та вихованці навчального закладу.

У храмі в ім'я святителя Миколая Чудотворця Блаженніший Владика звернувся до викладачів, вихованців і прихожан із повчальним словом.

«У вас іще все попереду, на вас чекає багато цікавих сторінок майбутнього нашої Батьківщини. У своїх молитвах звертайтесь і до святителя Миколая Чудотворця. Цей угодник Божий - помічник у лікарнях, на морі та на суші, у повітрі, він завжди молиться про нас перед Господом», - сказав Архіпастир.

На згадку про свій візит Владика подарував храму ікону Пресвятої Трійці з часткою мамврійського дубу, біля якого, як свідчить Біблія, Авраам прийняв трьох мандрівників - Пресвяту Трійцю. Окрім цього, присутні отримали від Предстоятеля іконки Всіх святих.

Свято-Миколаївський храм діє вже більше семи років. За цей час при ньому сформувалася православна громада, яка складається не лише з юних ліцеїстів, але й з жителів Боярки.


(29 жовтня 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com