УКР РУС ENG 
   

БІЛА ЦЕРКВА. Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди 45-річчя архієпископа Білоцерківського і Богуславського МитрофанаУ суботу, 11 листопада, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Білу Церкву, де відбулися урочистості з нагоди 45-річчя правлячого архієрея єпархії та керуючого справами УПЦ архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана.

Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божествену літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста. Йому співслужили архієпископи Білогородський Миколай, Львівський і Галицький Августин, Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Херсонський і Таврійський Іоанн, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Полтавський і Кременчуцький Филип, єпископи Васильківський Лука, Бориспільський Антоній, Бердянський і Приморський Єлисей, Ніжинський і Батуринський Іриней, Шепетівський і Славутський Володимир, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеїмон, а також духовенство єпархії.

За богослужінням Першосвятитель удостоїв ювіляра високої церковної нагороди - ордена святого апостола Іоанна Богослова ІІ ступеня.

Наприкінці богослужіння Митрополит Володимир подякував владиці Митрофану за запрошення на свято, поздоровив із ювілеєм та подарував ікону Господа Ісуса Христа.

У свою чергу, архієпископ Митрофан подякував Митрополиту Володимиру за первосвятительський візит, за теплі слова поздоровлення, за високу нагороду, та на згадку про візит до Білоцерковської єпархії від духовенства та віруючих молитви подарував ікону Нерукотворенного образу Спасителя.

Після закінчення богослужіння Предстоятель Української Православної Церкви благословив прихожан, які цього дня зібралися в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Максим Сидоренко   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com