УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив престол для храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селищі ГоголівУ вівторок, 6 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин освячення престолу для храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селищі Гоголів Броварського району Київської області.

Після богослужіння Блаженніший Владика звернувся зі словами привітань до духовенства та віруючих.

«Я сердечно вітаю вас із цією подією, яку ми звершили сьогодні разом, - це оновлення древнього храму і встановлення у ньому престолу, на якому приноситиметься Безкровна жертва. Нехай Господь посилає усім вам мир і душевний спокій. Нехай, по молитвам Божої Матері, на честь Якої зведено цей храм, Господь проявляє Свою милість над нами, подає нам усе необхідне для благочестивого земного життя і Життя вічного», - сказав Архіпастир.

На пам'ять про молитовну зустріч Блаженніший Митрополит Володимир подарував громаді ікону Пресвятої Трійці та нагородив благодійників церковними орденами, медалями та грамотами.

Одним з найбільших меценатів храму є народний депутат України Микола Діденко, якого удостоєно орденом преподобного Іллі Муромця.

Свято-Різдво-Богородичний храм був зведений у 1827 році, а у 1861 побудували дзвіницю. У 60-ті роки минулого століття церква була закрита радянською владою.

1988 року, завдяки трудам священика Сергія Денисенка, храм відродився. Після ремонтно-реставраційних робіт у 1995 році церкву освятив Предстоятель Української Православной Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

У березні 1998 року головою Броварської міської ради Олексієм Іщенком храму було подаровано дзвін вагою 550 кг.

Максим Сидоренко   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com