УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся з кардиналом Вальтером КасперомЗ 7 по 9 грудня в Києві перебував Голова Понтифікальної Ради з сприяння християнській єдності кардинал Вальтер Каспер. Головним заходом у рамках його візиту до української столиці було вручення йому звання почесного доктора Києво-Могилянської Академії.

7 грудня, перед церемонією нагородження, кардинал Каспер відвідав Києво-Печерську Лавру.

У супроводі Апостольського нунція в Україні архієпископа Івана Юрковича, а також секретаря Понтифікальної Ради з сприяння християнській єдності отця Мілана Жюста він оглянув комплекс Верхньої Лаври, включаючи Успенський собор і Трапезний храм, Київські духовні академію і семінарію, де зустрівися з ректором єпископом Бориспільським Антонієм і студентами, Дальні печери, де вклонився святим мощам преподобних Печерських, а також чесній главі священомученика Климента Римьского.

Після цього кардинал Каспер мав зустріч з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнійшим Митрополитом Володимиром у його резиденції. Під час зустрічі представник Ватикану поділився своїми враженнями від відвідання Києва і його святинь. У продовж перебування кардинала Каспера в Києво-Печерській Лаврі його супроводжували архієпископ Полтавський і Миргородський Филип і співробітник Київської Митрополії священик Сергій Говорун.

У другій половині дня в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія» відбулось урочисте присвоєння гостю з Ватикану звання почесного доктора цього навчального закладу. Від Української Православної Церкви в церемонії прийняли участь архієпископ Полтавський і Миргородський Филип, ректор КДАіС єпископ Бориспільський Антоній, співробітники Київської Митрополії священики Сергій Говорун і Миколай Данилевич. Архієпископ Филип виступив з промовою, під час якої від імені Митрополита Київського і всієї України привітав кардинала Каспера з присвоєнням високого звання.   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com