УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Представники Української Православної Церкви взяли участь в урочистому засіданні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організаційУ вівторок, 11 грудня, в Києві в готелі «Хаятт» відбулося урочисте засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Засідання було присвячене 10-річчу від дня заснування цієї організації, яка наразі нараховує 19 релігійних об'єднань. Ці об'єднання під час зустрічі були представлені своїми головами та представниками.

Окрім них, в урочистостях взяли участь співробітники Секретаріату Президента України, Уряду, депутати Верховної Ради, представники дипломатичного корпусу та міжнародних організацій. Українську Православну Церкву представляли Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерковський і Богуславський Митрофан і співпрацівник Київської Митрополії священик Сергій Говорун.

Під час засідання були ухвалені зміни до Положення про Всеукраїнську Раду Церков і релігійних організацій. До присутніх від імені Президента України звернувся заступник Глави Секретаріату Президента України А.М. Кислинський. Він поздоровив присутніх у Раді з її ювілеєм, а також наголосив, що держава буде й надалі проводити політику поваги до Церков і релігійних організацій та невтручання у їх внутрішні справи.

Також членів Ради привітали представники Уряду і депутати Верховної Ради України. Потім слово було надане членам ВРЦіРО. Архієпископ Митрофан, зокрема, передав присутнім привітання Предстоятеля Української Православної Церкви. Він висловив побажання, щоб представники влади більше прислухались до думки Ради та її заяв.

(11 грудня 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com