УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА-НІДЕРЛАНДИ. Предстоятель Української Православної Церкви взяв участь у святкуванні 70-річчя храму на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини в Голландському місті ГаагаПоїздка тривала з 7 по 11 грудня, і була присвячена святкуванню ювілею семидесятиліття храму на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини в Голандському місті Гаага. Блаженнішого Митрополита Володимира радо зустрічали представники посольства України в Нідерландах, православні віруючі - вихідці з України та інших країн колишнього Радянського союзу, які свого часу з тих чи інших обставин залишили Батьківщину та проживають за кордоном.

За Божественною літургією Блаженнішому Владиці співслужили архієпископ Брюссельський і Бельгійський Симон, єпископ Васильківський Лука, настоятель храму архімандрит Никон (Якімов), а також священики, які несуть свій пастирський послух у храмах та парафіях Західної Європи.

Після Літургії Предстоятель Української Православної Церкви привітав присутніх із ювілеєм храму, та на молитовну згадку і для духовного зміцнення громади подарував їй ікону преподобного Серафима Саровського з часткою його мощей.

Архієпископ Симон подякував Блаженнішому Владиці за візит і молитовне спілкування, відзначивши, що багатьох із нинішніх священників підвідомчої йому єпархії свого часу рукопокладав саме Митрополит Володимир, коли був екзархом Західної Європи. Під час нинішнього закордонного відрядження Блаженніший Митрополит Володимир також відвідав Амстердам та Страсбург.


(12 грудня 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com