УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У селі Кирове Бориспільського району Київської області відбулося освячення храму на честь Вознесіння ГосподньогоУ понеділок, 17 грудня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Бориспільський Антоній звершив освячення храму на честь Вознесіння Господнього у селі Кирове Бориспільського району Київської області.

Після закінчення чину освячення владика Антоній звернувся до парафіян із повчальним словом: «Сьогодні для Божественної оселі звершилося велике чудо - освячення цього благословенного місця. Присутність Святого Духу - це великий знак для Церкви в цілому і для тих людей, які потрудилися над зведенням храму. Оскільки для кожного православного християнина саме з храму розпочинається його духовне життя, і храмом завершується.

Храм - це присутність Божа, де благодать через Таїнства, через соборну молитву особливо покриває людину та оберігає на всіх шляхах нашого життя. Вітаю вас із великою урочистістю у вашому житті і житті церковному, бо запалена ще одна лампада, і ще один ангел Божий буде оберігати і це місце, і кожного з вас. Нехай усі, хто будуть приходити до храму, отримують всесильну допомогу Отця і Сина і Святого Духа».

Також він передав віруючим першосвятительське благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира,  подарувавши громаді ікону Пресвятої Трійці, та нагородив благодійників церковними орденами, медалями та грамотами.

Серед нагороджених відзначили ініціаторку будівництва храму Юлію Костюк, яку удостоєно ордена преподобного Агапіта Печерського.

Свято-Вознесенський храм звели наприкінці ХІХ століття. Проте у 1961 році він був зруйнований радянською владою. У 2006 році розпочалося відродження святині, будівництво якої завершилося цього дня освяченням престолу.

Максим Сидоренко   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com