УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ЧИКАГО. Блаженніший Митрополит Володимир висловив співчуття з приводу кончини архієпископа Всеволода СкопельськогоСьогодні, 18 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир надіслав лист співчуття Блаженнішому митрополиту Ірінупольському Костянтину (Багану), предстоятелю Української Православної Церкви у Сполучених Штатах Америки (Константинопольський Патріархат) з приводу кончини архієпископа Скопельського Всеволода (Майданського), повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Його Блаженству
Блаженнішому Костянтину,
митрополиту Ірінупольському


Ваше Блаженство!

Від імені Української Православної Церкви висловлюю Вам, а через Вас всій Українській Православній Церкві у Сполучених Штатах Америки співчуття з приводу кончини Високопреосвященного архієпископа Скопелоського Всеволода. Це велика втрата і для української діаспори, і для України. Він був ієрарх, який багато зробив для розбудови Української Православної Церкви на Північно-Американському континенті, для поглиблення її зв'язків із Вселенським Православ'ям та Україною. Він присвятив своє життя Українській Церкві і зокрема зціленню розділень, які її спіткали у продовж двадцятого століття.

Сподіваюсь, що з відходом у вічність Високопреосвященного архієпископа Всеволода дві канонічні частини українського Православ'я, а саме Українська Православна Церква в Україні і в Сполучених Штатах Америки, не уповільнять, але прискорять шлях одна назустріч другій, адже саме цього прагнув покійний ієрарх.

Молимось, щоб Всемилостивий Господь упокоїв його душу в небесних обителях праведників.

З братньою любов'ю у Христі,

† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви


(18 грудня 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com