УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Священний Синод УПЦ прийняв рішення про призначення нового правлячого архієрея в Мукачівську єпархіюУ п'ятницю, 21 грудня, під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

У ньому взяли участь митрополити Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, архієпископи Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Хустський і Виноградівський Марк, Миколаївський і Вознесенський Питирим, а також єпископ Горлівський і Слов'янський Митрофан.

Священний Синод звільнив Преосвященного Марка, архієпископа Хустського і Виноградівського, який тимчасово керував Мукачівською єпархією, від управління нею. Єпископом Мукачівським і Ужгородським визначено бути клірику Мукачівської єпархії архімандриту Феодору (Мамасуєву).

Наречення та хіротонію архімандрита Феодора (Мамасуєва) в єпископа Мукачівського і Ужгородського буде звершено в місті Києві (у суботу, 22 грудня - наречення; у неділю, 23 грудня - хіротонія).

Священний Синод також розглянув низку питань, що стосуються внутрішнього життя Церкви.

Канцелярія Київської Митрополії УПЦ

(21 грудня 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com