УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відслужив подячний молебень на Володимирській гірціУ суботу, 22 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні собору архієреїв УПЦ та духовенства Київської єпархії відслужив подячний молебень на Володимирській гірці. Це богослужіння традиційно звершується ним наприкінці кожного року.

На заході були присутні представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, Київської міської державної адміністрації тощо. Зокрема, разом із єпископатом і духовенством молилися Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник, Міністр оборони Юрій Єхануров, Міністр юстиції Микола Оніщук, Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Перед початком богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словом повчання.

«Вже стало доброю традицією те, що наприкінці кожного року ми збираємося на цьому святому місці, щоб піднести молитви до Бога, дякуючи Йому за Його великі милості в році, що минає; просимо у Нього благості і милості на рік наступний.

Помолимося про це і сьогодні. Нехай Господь благословить нашу країну, народ і святу Церкву миром, злагодою та ласкою. Нехай Спаситель буде завжди з нами, в наших особистих домашніх справах, а також у нашій суспільній діяльності. Мир Божий нехай спочине над усіма нами», - сказав Першосвятитель.

Після закінчення молебню всі бажаючі приклалися до ковчега з часткою мощей Хрестителя Русі - рівноапостольного князя Володимира, який спеціально сьогодні був привезений на місце події із резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви, що у Києво-Печерській Лаврі.

Максим Сидоренко   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com