УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Представник Української Православної Церкви взяв участь в ХІ з’їзді Християнсько-Демократичного СоюзуУ суботу, 22 грудня, в Києві відбувся ХІ з'їзд Християнсько-Демократичного Союзу, присвячений 10-річчю цієї організації. Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви учасників заходу привітав співробітник Київської Митрополії священик Сергій Говорун.

«Християнсько-демократичний рух - це загальносвітова політична сила, яка має чітку християнську ідентичність. Вона виникла задля захисту основ християнської цивілізації - того, що ми називаємо традиційними цінностями Європи», - зазначив священнослужитель.

Він також висловив сподівання, що Православ'я буде основним партнером Християнсько-Демократичного Союзу в Україні, посилаючись на приклад співпраці, що існує між Православними Церквами та Європейською Народною Партією, яка, в свою чергу, є ключовою організацією Європейського Союзу та представляє християнсько-демократичний рух.

Насамкінець отець Сергій побажав, щоб Християнсько-Демократичний Союз не сходив із чітких християнських та демократичних позицій.


(22 грудня 2007)

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com