УКР РУС ENG 
   

ВІННИЦЯ. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав дві єпархії на ВінничиніУ неділю, 13 січня, завершуючи архіпастирський візит до Західних регіонів Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Вінницьку та Тульчинську єпархії.

Спершу він завітав до Вінниці, де у приміщенні єпархіального управління мав зустріч із керуючим єпархією - архієпископом Вінницькім і Могилів-Подільським Симеоном.

Після цього Архіпастир вирушив до Тульчинської єпархії - побував у місті Немирів. Він відвідав Свято-Троїцький ставропігійний жіночій монастир, де його хлібом-сіллю зустріли настоятелька ігуменя Херувіма (Грицишина), духовенство та сестри обителі, представники обласної та місцевої влади, чисельні прихожани.

«Ми радіємо з приводу великого свята Різдва Христового, яке є спасительним для кожної людини, у якому б стані вона не знаходилася, - сказав Митрополит Володимир, звертаючись до присутніх зі словами вітання. - І так буде завжди, бо Бог є Любов, Бог не змінюється, Він нас любить і постійно свідчить про це, а людина, нажаль, часто зраджує Його. Іде боротьба між добром і злом у кожному людському серці, але ця боротьба може бути увінчана перемогою, бо у нас є сила Божої любові і Божої благодаті. Цього святого вечора я зичу вам, вашим родинам Божого благословення.

Благодать Великого Бога Отця і причастя Святого Духа, і милість Господа нашого Ісуса Христа нехай завжди покривають нас, допомагають у нашому земному житті».

Після цього Блаженнішого Митрополита Володимира різдвяними піснеспівами привітали маленькі прихожани монастиря. Після завершення концерту вони отримали від Предстоятеля Української Православної Церкви святкові солодощі.

Наостанок, Архіпастир благословив усіх віруючих іконочками Різдва Христового.

Максим СидоренкоКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com