УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-ЄРУСАЛИМ. Спростовано інформацію про служіння представників «Київського патріархату» в храмах Єрусалимської Православної ЦерквиНа сайті Волинської єпархії «Київського патріархату» оприлюднено інформацію про те, що «єпископ» Михаїл разом із кліриками та парафіянами під час паломництва в Святу Землю звершив богослужіння в одному з храмів Єрусалимської Православної Церкви.

Синодальний Відділ зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви отримав з цього приводу роз'яснення Старшого секретаря Священного Синоду Єрусалимської Православної Церкви архієпископа Константинського Арістарха.

Зокрема владика зазначив, що до Єрусалимської Патріархії не надходило прохань з боку представників «Київського патріархату» про звершення богослужінь в православних храмах Святої Землі, як цього вимагає канонічна процедура. Водночас, якби таке прохання надійшло, воно відразу було б відхилено, оскільки Єрусалимська Православна Церква визнає єдину канонічну Православну Церкву в Україні, очолювану Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром, і «Київський патріархат» для неї є розкольницькою організацією. Всі клірики Єрусалимської Православної Церкви проінструктовані з цього приводу.

Ігумен Кирил (Говорун)

Архієпископ Константинський Арістарх

Архієпископ Константинський АрістархКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com