УКР РУС ENG 
   

ОДЕСА. Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел висловив співчуття з приводу кончини Першоієрарха РПЦЗУ понеділок, 17 березня, митрополит Одеський і Ізмаїльський направив телеграму-співчуття на ім'я архієпископа Сіднейського і Австралійсько-Новозеландського Іларіона, першого заступника голови Архієрейського Синоду Руської Закордонної Церкви — з приводу кончини митрополита Східно-Американського і Нью-Йоркського Лавра.

Пропонуємо вашій увазі текст телеграми:

«З глибоким болем у серці була сприйнята звістка про кончину Першоієрарха Руської Православної Закордонної Церкви Високопреосвященнішого Лавра, митрополита Східно-Американського і Нью-Йоркського.

Від імені духовенства та віруючих Одеської єпархії Української Православної Церкви й від себе особисто висловлюю глибоке співчуття Вашому Високопреосвященству, членам Архієрейського Синоду та всій повноті Руської Закордонної Церкви у зв'язку з непоправною втратою.

Серцем, поділяючи скорботу, молимося про упокоєння душі новопреставленого видатного ієрарха, святителя, молитвеника, подвижника віри та благочестя, ім'я якого золотими буквами буде викарбовано в історичному літописі Росії за неоціненний внесок у відновлення єдності Руської Православної Церкви та єдності російського суспільства.
Вічна пам'ять спочилому святителеві».
 

†Агафангел,
митрополит Одеський і Ізмаїльський
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com