УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир направив співчуття Предстоятелю Православної Церкви в Америці з приводу кончини архієпископа Григорія (Афонського)У вівторок увечері, 15 квітня, почив у Бозі архієпископ Григорій (Афонський), колишній Ситкінський і Аляскинський, ієрарх Православної Церкви в Америці.

Владика Григорій народився 17 квітня 1925 року в Києві в родині священика. У 1942 році був насильно вивезений на роботи до Німеччини. Закінчив реальну гімназію зі ступенем бакалавра в 1949 році й у тому самому році переїхав до США. Близько 15 років служив регентом і псаломщиком на парафіях Православної Церкви в Америці. У 1965 році закінчив Свято-Володимирську духовну семінарію в Нью-Йорку й у тому самому році був висвячений у пресвітера. Бакалавр богослов'я (1968). Магістр богослов'я (1970). Кандидат богослов'я в університеті Hofstra.

Був возведений у сан протоієрея, а пізніше архімандрита. Хіротонісаний у єпископа Ситкінського і Аляскинського в 1973 році. Був професором догматичного богослов'я та канонічного права Свято-Германівської духовної семінарії (Кадьяк, штат Аляска).

З 1995 року перебував на спокої. Проживав у місті Джексон, штат Нью-Джерсі.

(Патріархія.RU)

Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Володимир у зв'язку з кончиною ієрарха висловив співчуття Митрополитові Американському і Канадському Германові.
 
ЙОГО БЛАЖЕНСТВУ,
БЛАЖЕННІШОМУ ГЕРМАНОВІ,
АРХІЄПИСКОПОВІ ВАШИНГТОНСЬКОМУ,
МИТРОПОЛИТОВІ ВСІЄЇ АМЕРИКИ І КАНАДИ
 
Ваше Блаженство!

З глибокою скорботою ми сприйняли звістку про кончину колишнього архієпископа Ситкінського і Аляскинського Григорія (Афонського).

Спочилий залишиться в нашій пам'яті як один із видатних ієрархів і богословів Православної Церкви в Америці. Будучи нащадком відомої династії київських священнослужителів, владика Григорій близький і для Української Церкви.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу його в оселях небесних. Вічна йому й блаженна пам'ять!
 
† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної ЦерквиКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com