УКР РУС ENG 
   

УКРАЇНА. Розпочався архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до західних єпархій Української Православної ЦерквиУ середу, 30 квітня, розпочався архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до західних єпархій Української Православної Церкви. Такі поїздки вже стали доброю традицією, адже протягом шістнадцяти років перебування на Київській кафедрі Блаженніший Владика напередодні великих християнських свят, а також після свята відвідує українські храми та монастирі.

Цього дня Архіпастир прибув до Свято-Успенського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря на Волині. Митрополита зустріли сестри обителі на чолі з настоятелькою ігуменею Стефаною (Бандурою). Вона розповіла Блаженнішому Владиці про хід організації на території монастиря літнього табору відпочинку для дітей із родин, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС.

Предстоятель привітав насельниць зі світлим Христовим Воскресінням і побажав, щоб «у земному й небесному житті всі стали святими». Насамкінець Блаженніший Владика благословив сестер іконками Воскресіння Христового та роздав їм великодні крашанки й плитки шоколаду.

Фото Костянтина Дмитрієнка
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com