УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У день пам'яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія Блаженніший Митрополит Володимир відправив молебень біля пам'ятника святимУ суботу, 24 травня, в день пам'яті святих рівноапостольних Мефодія й Кирила, учителів Словенських, Блаженніший Митрополит Володимир відправив молебень біля пам'ятника святим, що знаходиться на площі перед Дальніми печерами Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням також молилися намісник монастиря архієпископ Вишгородський Павел, єпископи: Олександрійський і Світловодський Пантелеімон, Бориспільський Антоній — ректор Київських духовних шкіл, Переяслав-Хмельницький Олександр — секретар Предстоятеля УПЦ, насельники Лаври, студенти Київських духовні академії й семінарії, прочани й парафіяни обителі.

По закінченні молебню, звертаючись до віруючих із повчальним словом, Архіпастир привітав усіх із днем пам'яті святих Мефодія та Кирила, і розповів про ті великі труди, які понесли рівноапостольні вчителі для поширення й утвердження віри Христової як у руських землях, так і на території інших слов'янських народів.

Фото Максима Брусники
ФОТОЛЕТОПИСЬ


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com