УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Воїни-правоохоронці прийняли присягу на вірність Батьківщини з благословення ЦерквиСпівробітники Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України взяли участь в урочистостях з нагоди прийняття присяги молодого покоління воїнів-правоохоронців Північного територіального командування внутрішніх військ МВС України, які відбулися 31 травня.

Заступник голови Синодального військового відділу УПЦ священик Віталій Приходько прочитав молитву на присягу воїнів, в якій зокрема сказано: «Господи Боже наш, прийми усердне моління наше і благослови рабів Твоїх, що стоять тут і присягають нині на доброчесне і старанне служіння народу нашому й державі українській для захисту життя, честі й гідності кожного, хто мешкає в нашій Батьківщині.

Зміцни цих воїнів-правоохоронців, дай їм серце мужнє, розум тверезий, непідкупність, чесність, жертовність, любов і милосердя до убогих.

Будь їм проводирем, Господи, в усіх їхніх справах праведних і подай їм усе, необхідне для спасіння та духовної користі. Навчи їх, щоб вони були старанними, шанобливими та слухняними до всіх начальників, а також братолюбивими до своїх товаришів по службі. Спаси, заступи, сохрани, очисти й наповни радістю духовною, душам і тілам їх будь заступником, Господи. Благий і Милосердний Боже, прощення гріхів подай їм в День Судний».

Кожний із 210-ти молодих воїнів отримав у благословення натільний хрест православного воїнства і молитовну настанову із Символом православної віри, молитвою оптинських старців на всякий день і православним календарем.

Диякон Віктор Яценко,

Синодальний відділ УПЦ
по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com