УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Триває Всеукраїнський ювілейний марафон для сліпих і слабозрячих «Незриме світло віри»1 червня, у неділю про сліпого в рамках Всеукраїнського марафону «Незриме світло віри» відбулася зустріч керівника Сектора духовно-просвітницьких проектів УПЦ архімандрита Феодосія (Снігірьова) зі співробітниками та користувачами Центральної міської спеціалізованої бібліотеки для сліпих і слабозрячих імені М. Островського. У ході зустрічі обговорювалися практичні питання майбутнього (до ювілею Хрещення Русі) виготовлення тиражу ікони святого рівноапостольного князя Володимира для сліпих. Була розглянута низка варіантів, враховані всі побажання та зауваження сліпих людей до ескізу, прийнятий остаточний макет ікони та надписання на ній.

Під час візиту архімандрит Феодосій ознайомився з експонатами виставки тактильної фотографії Ю. Біляка «Доторкнутися і побачити» (яку можна «побачити» руками), що проходить цими днями в бібліотеці імені М. Островського.

Дирекція закладу, в свою чергу, ще раз подякувала представникові Української Православної Церкви за Всеукраїнський марафон «Незриме світло віри», що проводиться до 1020-річчя Хрещення Русі, в ході якого в дар бібліотеці були передані аудіозаписи духовної літератури на дисках загальним часом звучання 1700 годин.

Серед них: Аудіобіблія церковнослов'янською, українською та російською мовами, тлумачення Священного Писання, житія святих, молитвослови, морально-повчальна, релігійно-виховна, богословська аудіолітература, лекції православних апологетів і проповідників, записи для дітей і багато інших матеріалів.

Прес-служба Сектора духовно-просвітницьких проектів УПЦ
Фото ієродиякона Лазаря (Ніколаєва)
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com