УКР РУС ENG 
   

КИЇВ Блаженніший Митрополит Володимир прийняв ієрарха Болгарської Православної ЦерквиУ вівторок, 10 червня, Блаженніший Митрополит Кијвський і всієї Украјни Володимир зустрівся в своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі з митрополитом Ловчанським Гавриїлом (Болгарська Православна Церква), який перебував в Києві з паломницьким візитом.

Під час зустрічі митрополит Гавриїл передав Блаженнішому Митрополиту Володимиру вітання від Святішого Патріарха Болгарського Максима та побажав Божої допомоги в предстоятельському служінні. Гість запевнив, що Болгарська Православна Церква визнає в Україні єдину канонічну Українську Православну Церкву під омофором Блаженнішого Митрополита Кијвського і всієї Украјни Володимира. У свою чергу, Предстоятель Української Православної Церкви передав вітання Предстоятелю Болгарської Православної Церкви.

Після цього гість з Болгарії мав окрему зустріч з головою Відділу зовнішніх церковних зв'язків Украјнської Православної Церкви архімандритом Кирилом (Говоруном) та співробітником Відділу священиком Валерієм Кравцем. Під час зустрічі була обговорена релігійна ситуація в Украјні.

Відділ Зовнішніх Церковних Зв'язків УПЦ

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com