УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив новозбудований храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селищі ВолошинівкаУ суботу, 14 червня, Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні секретаря Предстоятеля УПЦ єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра звершив чин освячення престолу новозбудованого храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селищі Волошинівка Баришівського району Київської області.

Наприкінці богослужіння Митрополит Володимир звернувся до віруючих зі словами настанови. На згадку про цю подію Владика залишив громаді в подарунок ікону Собору преподобних Печерських і вручив церковні грамоти тим, хто доклав зусилля заради зведення Божого храму.

«Сердечно вітаю вас із подією, учасниками якої ми нині стали, — освяченням ще одного храму на нашій грішній землі. Це справді подія, яка перевершує наше розуміння й почуття. Господь настільки милосердний до нас, що оточує нас і посилає нам усе необхідне для життя земного й життя майбутнього», — сказав Архіпастир.

Храм на честь Різдва Богородиці зводився протягом чотирьох років коштами й стараннями мешканців селища. У минулому неподалік від місця, де тепер стоїть церква, вже існував храм, який був спалений близько сорока років тому.

Максим Сидоренко,
спеціально для ORTHODOX.ORG.UA

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com