УКР РУС ENG 
   

ФРАЙЗИНГ (НІМЕЧЧИНА). Голова Місіонерського відділу УПЦ взяв участь у Міжнародній конференції, присвяченій перенесенню мощей святого апостола Андрія Первозванного з Константинополя в АмальфиЗ 7 по 11 червня в німецькому місті Фрайзинг відбулася Міжнародна конференція, присвячена 800-річчю перенесення мощей святого апостола Андрія Первозванного з Константинополя в Амальфи — «Апостол Андрій і Християнська екумена: богослів'я, культурне та історичне значення, вшанування апостола Андрія в сучасному світі».

Ця конференція стала завершальним етапом цілого ряду зустрічей і колоквіумів, присвячених 800-річному ювілею, організована Католицьким комітетом з культурного співробітництва (Рим), Біблейсько-богословським інститутом святого апостола Андрія Первозванного (Москва), архідиоцезією Амальфи, у співробітництві з Румунським Патріархатом і богословським факультетом Бухарестського університету, Християнським освітнім центром в ім’я святих Кирила та Мефодія (Мінськ), Інститутом загальної історії РАН (Москва), за участю представників Греції, Грузії, України, Шотландії та ін.
 
З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського й всієї України Володимира участь у роботі конференції взяв гГолова Місіонерського відділу УПЦ архієпископ Полтавський і Миргородський Филип.

Відкрили захід архієпископ Мюнхена й Фрайзинга кардинал Веттер, митрополит Ганський Еммануїл (Константинопольський Патріархат), секретар Папської ради зі сприяння християнській єдності священик Мілан Жуст, представники Олександрійської, Грузинської, Польської, Румунської Церков та інші. На відкритті заходу архієпископ Филип зачитав вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Завершила роботу конференція 11 червня. Наукові матеріали даного та попереднього колоквіуму стануть основою ювілейної збірки, яку випустять друком у цьому році.

Прес-служба Полтавської єпархії

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com