УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», що на Берковецькому цвинтарі столиціУ суботу, 21 червня, Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість», що знаходиться на Берковецькому цвинтарі у Подільському районі міста.

Після освячення Митрополит побажав усім присутнім молитовного заступництва Пресвятої Богородиці.
«Нехай Пресвята Владичиця, Якій ми вручили сьогодні цей храм, буде його покровителькою і заступницею. Благодать Святого Духа по молитвах Пречистої Богородиці нехай завжди буде з усіма вами», — сказав Архіпастир.

Також Предстоятель нагадав і про велике значення цвинтарних храмів.

«Ця церква особлива, тому що розташована на території цвинтаря, де постійно повинна звучати молитва за упокій тих людей, які тут поховані, які чекають нас до себе й сподіваються, що ми схаменемося й, повернувшись до Бога, помолимося про них. Тому радісно, що такий храм сьогодні освячено, оскільки в ньому будуть підноситися молитви до Бога за рідних і близьких наших, живих і мертвих».

Закладка храму на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» була звершена в червні 2007 року, після чого по молитвах Богородиці, стараннями добрих людей за один рік був зведений ще один Дім Божий.

Максим Сидоренко
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com