УКР РУС ENG 
   

Журі Всеукраїнського ювілейного літературного конкурсу «Православна моя Україно!» очолить єпископ Переяслав-Хмельницький ОлександрЄпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, секретар Предстоятеля Української Православної Церкви очолить журі Всеукраїнського ювілейного літературного конкурсу «Православна моя Україно!».

До складу журі також увійшли: керівник Сектора духовно-просвітницьких проектів УПЦ архімандрит Феодосій (Снігірьов), голова Міжнародного клубу православних літераторів «Омілія» Світлана Копелл-Ковтун, православна письменниця Катерина Мотрич, координатор відділу творчих напрямів Сектора ДПП УПЦ Тетяна Корсенко, літературний редактор телеканалу «Глас» Тетяна Гаркуша. Літературний конкурс, організатором якого виступає Сектор духовно-просвітницьких проектів УПЦ, проходить з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в ознаменування 1020-ліття Хрещення Русі.

«На суд журі продовжують поступати твори наших співвітчизників в прозі та віршах, – розповідає організатор проекту архімандрит Феодосій (Снігірьов), – Дуже приємно, що окрім численних конкурсантів з України, на нашу ідею відгукнулися представники української діаспори, що постійно проживають за кордоном, вони також беруть участь в проекті. У нас в планах завершити конкурсну частину до свята Успіння, визначити переможців, вручити призи і дипломи. Можливо, нагородження відбудеться в ході роботи виставки-фестивалю «Спасове свято», яка проводитиметься Сектором духовно-просвітницьких проектів УПЦ в кінці серпня в Києві. А після цього – другий етап: видання творів переможців окремою книгою, а, можливо, і зйомки короткометражного фільму по одному з творів. Шукаємо для цього спонсорів. Але найголовніше, звичайно ж, продовжуємо чекати нових конкурсантів, добрих і талановитих творів».

Для участі у Всеукраїнському літературному конкурсі «Православна моя Україно!» свої історії, які мають в ідеї корисний для душі, доброчесний і моральний зміст, можна присилати у вигляді статей, розповідей, новел, в друкованому варіанті, на відео і аудіокасетах, CD-дисках українською або російською мовами за адресою:
 
01001 Київ – 1 а/с 451 та на e-mail: history_konkurs@ukr.net, litera_konkurs@ukr.net

Прес-служба Сектора духовно-просвітницьких проектів УПЦ
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com