УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Представники Української Православної Церкви взяли участь в зустрічі з Міністром охорони здоров’я України7 жовтня, Керуючий справами Української Православної Церкви архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан та голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви архімандрит Кирил (Говорун) взяли участь в зустрічі з Міністром охорони здоров’я України В.М. Князевичем в рамках Наради представників християнських церков України.

Головним питанням порядку денного зустрічі була проблема абортів. Міністр в своєму вступному слові, зокрема, зауважив, що в Україні штучне переривання вагітності легалізоване, але політика Уряду спрямована на захист людського життя у всіх його проявах. Учасники зустрічі, що представляли різні християнські церкви України, висловили своє бачення проблеми та шляхів її вирішення.

В результаті обговорення проблеми було досягнуто згоди щодо необхідності комплексних підходів до розв’язання проблеми. Було вирішено узгодити план взаємодії між МОЗ України та християнськими церквами щодо розв’язання проблеми абортів, з тим аби розпочати втілення цього плану найближчим часом.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com