УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Єпископ Васильківський Пантелеімон освятив місце під будівництво Свято-Успенського храму в селі Таценки Обухівського районуУ четвер, 16 жовтня, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон відвідав село Таценки Обухівського району Київської області, де з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира звершив чин освячення місця під будівництво храму на честь Успіня Пресвятої Богородиці.

Йому співслужили священики Обухівського благочиння.

За богослужінням цього дня молилися: голова Обухівської міської державної адміністрації Володимир Мельник, голова районної державної адміністрації Віктор Остринський, народний депутат України V скликання Василь Волга, а також ктитори храму Юрій Цікаленко та Володимир Соломонов.

За словами владики Пантелеімона, «це село розділене за конфесіональними ознаками, адже у ньому є представники розкольницької структури — УПЦ КП, але місцевому священику вдається успішно працювати з людьми, вказуючи їм, де канонічна Свята Православна Церква». Значна частина людей розуміє це, тому і звертається до отця Іоанна з проханнями похрестити, повінчати, відспівати своїх родичів після тих чинів, які були звершені розкольниками.

«Це було перше у моєму житті освячення місця під будівництво храму. Я звершував його з великим трепетом, а моє серце переповняло відчуття, що храм буде побудований для слави Божої та для спасіння людських душ. Сподіваюся, що люди, які приходитимуть до цієї церкви, йтимуть життєвим шляхом згідно з Законом Божим. Бажаю, щоб ця церква стала твердинею православ’я, а її прихожани відчували, що це той корабель, на якому ми пливемо до тихої пристані Царства Божого».

Нині богослужіння звершуються у пристосованому приміщенні — вагончику.

Наостанок єпископ Пантелеімон передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, а також подарував кожному іконку Хрещення Київської Русі.
 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com