УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Одеську єпархію29 листопада Предстоятель Української Православної Церкви відвідав дитячий будинок «Жемчужина», розташований неподалік Одеського Свято-Успенського чоловічого монастиря. Архіпастир ознайомився з життям і побутом цієї дошкільної установи та благословив малят.

30 листопада Блаженніший Митрополит Володимир прибув до Свято-Успенського кафедрального собору Одеси, де звершив Божественну літургію. Йому співслужили: митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, єпископ Білгород-Дністровський Олексій (вікарій Одеської єпархії), єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), а також священики міста та області.

Після богослужіння до Архіпастиря звернувся митрополит Агафангел: «Дозвольте мені від імені всіх віруючих єпархії подякувати Вам за першосвятительські труди, за молитви та благословення, яке Ви сьогодні дали народу Божому, — сказав, зокрема, правлячий архієрей. — Ви прибули до Одеси з короткостроковим візитом, щоб вирішити церковні питання. Ви провели зустрічі з керівниками міста та області, під час яких обговорювалися принципи розвитку церковно-державних взаємин. Хочу побажати Вам здоров’я, радості, щастя та допомоги Божої у Ваших нелегких першосвятительських трудах. Нехай Господь, за молитвами Пресвятої Богородиці, підтримує Вас у майбутньому, щоб Ви могли ще довгі роки нести архіпастирське служіння, зберігаючи заповідану Богом церковну єдність».

У слові-відповіді Предстоятель Української Православної Церкви сердечно подякував владику Агафангела за теплі слова, побажавши усім віруючим світла, радості та допомоги Божої у всіх їхніх благих починаннях.

ДО РЕЧІ. Дитячий будинок «Жемчужина» відкритий у 2006 році. Його будівництво фінансував благодійний фонд «К», засновником якого є директор фірми «Комерсант» Валерій Локайчук. Установа розрахована на 80-100 дітей.

19 січня 2006 року дитячий будинок «Перлина» був освячений митрополитом Одеським та Ізмаїльським Агафангелом.

Протоієрей Сергій Лебедєв, Одеса

 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com