УКР РУС ENG 
   

МОСКВА. Блаженніший Митрополит Володимир візьме участь у засіданні Священного Синоду РПЦ, який має обрати Місцеблюстителя Патріаршого Престолу РПЦВ суботу 6 грудня відбудеться засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви, на якому буде обраний Місцеблюститель Патріаршого Престолу, а також визначені час і місце відспівування Святішого Патріарха Алексія II.

Відповідно до Статуту РПЦ, Священний Синод під головуванням старшого за хіротонією постійного члена цього органу негайно обирає із числа своїх постійних членів Місцеблюстителя Патріаршого Престолу.

Предстоятель Української Православної Церкви перервав свій візит до Еладської Православної Церкви і сьогодні повертається до Києва, а завтра вирушить до Москви. У Москві Блаженніший Митрополит Володимир, як постійний член Священного Синоду, візьме участь у позачерговому засіданні Священного Синоду РПЦ, який має обрати Місцеблюстителя Патріаршого Престолу Руської Православної Церкви та призначити дату погребіння спочилого у Бозі Святішого Патріарха Алексія.

Читайте також:

Спочив у Господі Предстоятель Руської Православної Церкви Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій ІІ


 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com