УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир взяв участь у президентському прийомі з нагоди Нового року28 грудня, Блаженніший Митрополит Володимир, у супроводі ректора Київських духовних академії та семінарії єпископа Бориспільського Антонія та секретаря Предстоятеля Української Православної Церкви єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра, відвідав Секретаріат Президента України. Офіційний прийом було влаштовано главою держави Віктором Ющенком з нагоди Нового року та майбутнього святкування свята Різдва Христового.

У святковому президентському прийомі взяли участь прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк, лідер партії Регіонів Віктор Янукович, голова Секретаріату Президента України Віктор Балога, президент Академії Наук України Борис Патон, віце-президент АНУ народний депутат України Володимир Литвин, інші посадові особи. Присутніх привітав з наступаючими святами Президент України Віктор Ющенко.

У своїй вітальній промові, він аналізував результи року, що минає та окреслив перспективи подальшого державного розвитку. Від імені Української Православної Церкви главу держави та всіх присутніх привітав Блаженніший Митрополит Володимир, побажавши в Новому році плідної праці на благо держави та народу, а також прикликав на подальші труди Боже благословення.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com