УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель УПЦ освятив хрести для бань храму, що будується у селищі Софіївська Борщагівка.Сьогодні, 31 грудня, Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні секретаря Предстоятеля УПЦ єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра освятив хрести на бані  храму на честь Казанської ікони Божої Матері та новомучеників православних  у селищі Софіївська Борщагівка, поблизу Києва.

Наприкінці освячення, Блаженніший Владика поздоровив присутніх із сьогоднішньою подією та розповів про значення Господнього Хреста:

«Нехай благодать Святого Духа, що відходить від Хреста Спасового покриє кожного із нас, укріпить наші сили, щоб ми могли достойно і праведно звершувати своє земне життя і досягати Царства Небесного».

За заслуги у відродженні духовності на Софіївській землі, селищний голова Сергій Кремець відзначив Архіпастиря «Знаком пошани».

Після цього Блаженніший Владика освятив приміщення соціально-реабілітаційного центру «Софія», що розташований на прилеглій до храму  території.

Відкриття і спорудження соціального центру -  це спільна робота храму разом із Синодальним відділом з благодійності та соціального служіння УПЦ, місцевими органами влади та Всеукраїнським громадським об’єднанням «Край». Тому  Владика Володимир удостоїв причетних до цієї події людей церковними нагородами. Зокрема, голова об’єднання «Край» Людмила Ходос нагороджена орденом святої праведної Анни ІІ-ступеню, а заступник директора Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юлія Нестеряк – орденом преподобного Агапіта Печерського ІІІ-ступеню.

Церковна громада була створена у 1994 році. У тому ж році розпочались богослужіння у тимчасовому храмі.

Будівництво ж храму на честь Казанської ікони Божої Матері та новомучеників православних розпочалось у 1998 році.

Церква має два престоли. Нижній храм побудований на честь Казанської ікони Божої Матері, а верхній – на честь новомучеників православних.

Планується, що будівельні роботи  будуть завершені восені наступного року.


Максим Сидоренко
фото Максима Брусніки
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com