УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Православні скаути привітали Блаженнішого Митрополита Володимира з Різдвяними святами15 січня, загін православних скаутів в ім’я святого апостола Андрія Первозванного з вітальною різдвяною програмою відвідав Блаженнішого Митрополита Володимира. Діти підготували невеличкий концерт, що складався з українських колядок та щедрівок, а також різдвяних піснеспівів англійською мовою.

Організація православних скаутів існує вже понад 3 роки. Створена в 2005 році, нині вона нараховує вже понад 150 членів у Києві, окрім того має осередки в Сумах, Могилів-Подільському та Криму. Скаути постійно здійснюють туристичні походи в Крим та Карпати, упродовж року проводять заняття з альпінізму, спортивного орієнтування, піонерингу в лісах поблизу столиці.

Духовну опіку над молодими скаутами здійснюють священнослужителі Української Православної Церкви. Особливе архіпастирське піклування про членів Організації завжди виявляв Блаженніший Митрополит Володимир. Підтвердження цьому — офіційний лист було вручено сьогодні керівнику скаутської організації протодиякону Іоану Диденку.
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com