УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відправив Хрещенську Всенощну18 січня, у Хрещенський  Свят-вечір, Блаженніший Митрополит Володимир звершив  Всенощну у трапезному храмі в ім’я преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Блаженішому Владиці співслужили його вікарні архієреї. А саме, архієпископи: Вишгородський Павел (намісник Лаври), Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних шкіл), єпископи: Макарівський Іларій, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Васильківський Пантелеімон, а також насельники обителі в священному сані.

Під час богослужіння Предстоятель поздоровив вірян із святом Хрещення Господнього та прикликав на присутніх Господнє благословення.

19 січня на Богоявлення  Господнє о 9.00 Блаженніший Митрополит Володимир звершить Божественну літургію у трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

А о 12.00 - звершить чин освячення води в Дніпрі. Подія відбудеться на Оболонській набережній (м. Київ, вул. Прирічна, 5а, Свято-Покровський храм).
 

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com