УКР РУС ENG 
   

МОСКВА. До робочих органів Помісного Собору РПЦ увійшли представники Української Православної ЦерквиДелегатами Помісного Собору були обрані Президія Собору, Секретаріат, Мандатна, Редакційна та Лічильна комісії.

До Президії Помісного Собору РПЦ було включено Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та керуючого справами УПЦ архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана. Мандатну комісію Помісного Собору РПЦ очолив архієпископ Хустський і Виноградівський Марк. До Редакційної Комісії Помісного Собору РПЦ увійшли архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан та ігуменя Стефана (Бандура), настоятелька Свято-Успенського Зимнинського Святогірського монастиря. До Лічильної комісії Помісного Собору РПЦ увійшли намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел та єпископ Білгород-Дністровський Олексій, вікарій Одеської єпархії.

Також в Секретаріаті Собору працюють співробітник Київської Митрополії ігумен Аркадій (Демченко), а в Прес-службі Помісного Собору прес-секретар Предстоятеля УПЦ протоієрей Георгій Коваленко.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com