УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На думку Олександра Сагана, без потенціалу Церкви держава не зможе вирішити багатьох соціальних проблемУ відносинах із Церквою держава сьогодні відходить від радянської моделі жорсткої сепарації Церкви від держави і переходить на партнерську модель, тому що без потенціалу Церкви багатьох соціальних проблем вирішити просто не зможе. Про це на прес-конференції, яка відбулася 11 лютого в УКРІНФОРМі, заявив голова Державного комітету у справах національностей та релігій Олександр Саган.

За словами О.Сагана, насамперед йдеться про вирішення за допомогою Церкви проблем морального характеру, які на сьогодні для України є «більш ніж актуальними».

Він зазначив, що держава підтримує багато соціальних церковних ініціатив, а також іде назустріч релігійним громадам у вирішенні питання повернення культових споруд. Голова Державного комітету у справах національностей та релігій наголосив, що на пострадянському просторі лише кілька держав задекларували і почали реалізувати цей принцип. «Україна йде на це, більш того, ми будемо говорити про бюджетне забезпечення повернення /церковного майна. - Ред./, і це, ми вважаємо, важливий крок до взаєморозуміння і один до одного», - сказав Олександр Саган.

УКРІНФОРМ


Постійна адреса матеріалу >>>

 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com