УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про історію появи Великої Чотиридесятниці. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про участь Київських духовних шкіл в акції «Збережемо зір разом», 500-річчя Старої Вижівки, нараду МВС у Луцьку та духовне життя Київського МАУПу.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: спільні Літургії в Брюсселі (Бельгія) та Відні (Австрія), зустріч православних хорів Мюнхену (Німеччина), візит Предстоятеля РПЦ Патріарха Кирила до Тули (Росія), позив Кіпрської Православної Церкви до Європейського суду на Туреччину (Кіпр), відкриття першого тюремного православного храму у Пакистані, переклади Біблії Об’єднаного біблійного товариства (Велика Британія).

У рубриці «Наші святині» показано фільм про монастир на честь Усікновіння глави святого пророка Іоанна Предтечі поблизу сучасного села Лядової Вінницької області

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь, присвячену шануванню собору всіх преподобних отців Києво-Печерських: «Великою і ні з чим не порівнянною є моральна сила подвигу преподобних Києво-Печерських отців. Вона безумовно проявила величезний вплив на самосвідомість народу, зробивши найкрашими рисами національного характеру наших людей віру, мудрість, надію, милосердя, смирення, стійкість, мужню хоробрість, щедру доброту».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com